Украина. 100 дней над пропастью (2018) Док.фильм - смотреть онлайн

Украина. 100 дней над пропастью (2018) Док.фильм - Премьера (РФ): 13 марта 2018
Качество: WEBLrip
Перевод:
Страна: Украина
Год выхода: 2018
Жанр: Документальные

Режиссер:
В ролях:

Смотреть онлайн Украина. 100 дней над пропастью (2018) Док.фильм - в хорошем качестве

Після тримісячного протистояння на Майдані, яке призвело до численних жертв, 21 лютого 2014 року президент України Віктор Янукович залишає Київ. А за два дні за допомогою спецпризначенців тікає до Росії. Після того, як Україна залишилась без президента і головнокомандувача, всі гілки влади стали паралізованими, армія і правоохоронна система – недієздатними, а країна опинилась на порозі повномасштабної війни. Проведення президентських виборів унеможливлювало б введення воєнного стану. 22 лютого 2014 року єдиний легітимний орган в країні - Верховна Рада - призначає позачергові вибори президента на першу можливу дату - 25 травня 2014 року.

"Для української держави розпочався новий відлік - 100 днів, кожен з яких міг стати останнім днем існування української держави. Мало хто на Заході, та і всередині країни вірив, що ми зможемо пережити цей період, - коментує Катерина Кириченко, продюсер видавництва "Час", яке займалось виробництвом програми. – Ми поспілкувалися із тими, хто брав активну участь у порятунку країни, та разом із ними пригадали,  яким чином Україні вдалось вистояти у чи не найскладніший період в історії".

Зокрема, серед героїв програми "Україна. 100 днів над прірвою" - Олександр Турчинов, Арсен Аваков, Арсеній Яценюк, Ігор Коломойський, Ігор Палиця та інші. Їхні інтерв’ю супроводжуватиме документальна хроніка того періоду. 


Смотреть Украина. 100 дней над пропастью (2018) Док.фильм - онлайн

Всего комментариев: 0
avatar
Реклама